Мостиський район, Львівська область

Вітаємо з Днем народження Кривейка Ігоря Мирославовича - голову Шегинівської ОТГ!

Шановний Ігоре Мирославовичу!

Повсякденна турбота за Шегинівську ОТГ, в якому живете й працюєте, щира любов до своєї малої Батьківщини, бажання й здатність розуміти людей, їхні потреби й проблеми, людяність - ось що відрізняє Вас від багатьох людей, наділених владою і відповідними повноваженнями. Ваша вимогливість до себе й до інших, вміння чітко ставити завдання та разом знаходити найоптимальніші шляхи їх вирішення, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах є прекрасними рисами сучасного керівника.Упевнені, що ці якості та Ваша ініціативність і надалі слугуватимуть розвиткові Шегинівської ОТГ. Щиро зичимо, щоб наступні кроки та майбутні дороги, як і ті, що вже пройдені, рясніли тільки добрими справами. Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, творчої енергії і наснаги у всіх Ваших ініціативах та починаннях. Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину.

Колектив Шегинівської сільської ради!