Шегинівська громада
Мостиський район, Львівська область

Депутати громади

           Список депутатів Шегинівської сільської громади

 №п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Число, місяць і рік народження

Діяльність

Партійність

1

Садова Оксана Ярославівна

01.02.1980

Завідувач Народним домом с. Баличі

Безпартійний

2

Садовий Анатолій Остапович

05.02.1969

Тимчасово не працює

Безпартійний

3

Терендій Оксана Володимирівна

13.11.1975

Педагог-організатор Балицького НВК

ВО «Батьківщина»

4

Павелчак Ярослав Мечиславович

22.12.1971

Директор школи  Балицького НВК

Радикальна партія О. Ляшка

5

Дубляниця Марія Степанівна

01.01.1969

Тимчасово не працює

Безпартійна

6

Дуда Юрій Іванович

21.12.1966

Пенсіонер

Безпартійний

7

Паславська Леся Володимирівна

05.09.1964

Завідувач Народним домом с. Радохінці

Безпартійна

8

Гатиляк Оксана Петрівна

10.05.1973

Діловод Шегинівської сільської ради

Безпартійна

9

Губицький Даниїл Петрович

06.01.1974

Тимчасово не працює

ВО «Батьківщина»

10

Гамар Андрій Михайлович

21.08.1962

Водій на газопромислі с. Хідновичі

Безпартійний

11

Стабрин Іван Орестович

21.02.1980

Тимчасово не працює

ВО «Батьківщина»

12

Мілян Богдан Васильович

10.05.1973

Приватний підприємець

ВО «Батьківщина»

13

Падяк Ярослав Михайлович

12.03.1971

Приватний підприємець

ВО «Батьківщина»

14

Ісанський Василь Йосипович

14.01.1972

Тимчасово не працюю

Безпартійний

    15

Пилип’як Тетяна Ігорівна

24.01.1980

Методист по культурі

Безпартійна

16

Павуцьо Оксана Володимирівна

19.02.1967

Секретар Шегинівської сільської ради

Безпартійна

17

Буцик Роман Миколайович

14.12.1962

Машиніст-кранівник ст. Мостиська ІІ

Безпартійний

18

Савка Ольга Іванівна

02.01.1978

Кухар на «Богдан Рось»

Безпартійна

19

Самоїл Світлана Степанівна

05.01.1973

Тимчасово не працює

ВО Батьківщина

20

Стабрин Марія Богданівна

30.11.1968

 

Педагог організатор Шегинівської ЗОШ I-II ст.

ВО Батьківщина

21

Лучинський Володимир Зеновійович

01.10.1977

Вчитель трудового навчання Гусаківського НВК

Безпартійний

22

Благута Володимир Богданович

 

18.10.1989

Судовий експерт

УКРОП